Uwaga oszustwo! Policja poszukuje kobiety ze zdjęcia

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją bielańskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie osiągnięcia korzyści majątkowej, poprzez dokonania wypłaty z rachunku bankowego pokrzywdzonej, przy użyciu kodu BLIK.

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją bielańskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie w sprawie osiągnięcia korzyści majątkowej, poprzez dokonania wypłaty z rachunku bankowego pokrzywdzonej, przy użyciu kodu BLIK. Do zdarzenia doszło 18 października przy ulicy Bystrzyckiej, w Warszawie.

Wszyscy, którzy rozpoznają i mogą pomóc w ustaleniu tożsamości kobiety proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerami (47) 723-32-02, (47) 723-71-55, (47) 723-71-56, numer alarmowy 112. Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected] powołując się na numer sprawy PG-8148/21. Sprawę prowadzi st. post. Paulina Sobotka.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.