Uwaga! Plastik w czekoladzie z popularnego sklepu!

Aldi informuje, że w czekoladzie ze słonymi precelkami mogą znajdować się kawałki plastiku. Aldi prosi o zwrot produktu. Należność zostanie zwrócona również w przypadku braku paragonu.

Fot. Aldi

Prosimy o niezwłoczny zwrot do naszych sklepów artykułu CHATEAU Czekolada ze słonymi precelkami 200 g, z kodem kreskowym 28011477, z datą przydatności do spożycia 01.07.2020 i numerem partii N43B, i którego producentem jest STORCK, AUGUST KG.

Należność za zakupiony towar zostanie Państwu zwrócona, również w przypadku braku paragonu będącego dowodem dokonania zakupu. W produkcie tym mogą znajdować się kawałki plastiku, co może stwarzać ryzyko dla zdrowia konsumentów.

Informujemy, że w ramach ochrony prewencyjnej konsumentów wycofaliśmy już ze sprzedaży ww. artykuł. Jednocześnie zapewniamy, że zaistniała sytuacja nie dotyczy innych artykułów marki CHATEAU oraz pozostałych produktów producenta STORCK, AUGUST KG.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c