Uwaga! Potrzebna krew dla 5-letniej Frani chorej na białaczkę!

5-letnia Frania walczy z ostrą białaczką. By ją leczyć potrzebny jest dar bezcenny – krew. Pomóżmy uratować życie małej warszawianki.

Moja Franeczka, Osoba,która jest dla mnie całym życiem zachorowała na białaczkę.Nie jestem na razie w stanie nic wiecej pisac. Proszę jednak tych, których znam dobrze, mniej dobrze o czy tych, ktorych dawno nie widziałam o krew dla Frani.Franeczka ma mało płytek i by z tego wyjsc i miec siłę do walki potrzebuje ich więcej.

Płytki (dla grupy krwi 0+) lub krew (każdą grupę) rownież) można oddawać w Centrum Krwiodawstwa na Saskiej Kępie (ale nie tylko) -można rejestrowac się online.
Zaznaczcie proszę przy oddawaniu, że to krew dla Frani Borodzicz-Smolińskiej,która leży na Wydziale Hematologii i Onkologii WUM w Warszawie.

Wiem,że wiele osob boi się z uwagi na koronawirusa,ale tam naprawdę przestrzegają zasad a uwierzcie mi, ze cierpienie mojej córeczki jest o wiele gorsze niz cały covid.

Proszę Was o to z całego serca i również o to by udostępniać ten post.

Jesli zdecydujecie się oddać krew ,proszę powiedzcie ludziom w Centrum Krwiodawstwa by tez oddawali
krew dla Frani bo często ludzie oddają tak po prostu i nie ma to dla nich różnicy.

Mam nadzieję,ze za jakiś czas będę mogła napisać, ze Franeczka już jest zdrowa całkowicie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.