POTRZEBNA KREW DLA PAULINY ZUCH (SKALSKIEJ), MAMY DWOJGA DZIECI !

Nasz znajomy dziennikarz Marek Wernic udostępnił apel o pomoc dla znajomej: „Życie przynosi czasem najgorsze z możliwych scenariuszy. Pola od dłuższego czasu zmagała się z uporczywym, jak diagnozowali lekarze przeziębieniem. Podali antybiotyk, potem kolejny. Dopiero badania krwi wykazały, że to, co dręczy Polę to nie wirus, ale ostra białaczka. Teraz potrzebna jest krew.”

Fot. Archiwum prywatne

Z apelem o krew zwróciła się przyjaciółka Poli Anna Suchocka.

„Ogromnie proszę o Twoją pomoc… U mojej Przyjaciółki, cudownej osoby, mamy dwójki małych chłopców, zdiagnozowano ostrą białaczkę. Potrzebna jest krew (grupa nie ma znaczenia). Można ją oddać w dowolnym punkcie krwiodawstwa, koniecznie z wskazaniem, że jest przeznaczona dla Pauliny Zuch (Skalskiej). Jeśli możesz pomóc, choćby udostępniając ten apel, będę ogromnie wdzięczna.”

Z dnia na dzień Pola musiała opuścić 3 letniego Poldka i 8 miesięcznego Jonasza i rozpocząć walkę o własne życie.

W Instytucie Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie zmaga się z licznymi infekcjami, które zaatakowały jej organizm. Dopiero po ich pokonaniu będzie mogła podjąć tę najtrudniejszą, walkę z rakiem. Jest bardzo osłabiona, szybko się męczy, ogromnym wyzwaniem dla niej jest przewrócenie się na drugi bok czy sięgnięcie po butelkę z wodą.

Zapraszam do pomocy finansowej https://zrzutka.pl/mmbn9g


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.