Uwaga Przedsiębiorcy ponownie zablokują centrum Warszawy! „Protest hybrydowy”

Około godziny 14 na Placu Defilad Przedsiębiorcy wraz z kandydatem na prezydenta RP Pawłem Tanajno planują „protest hybrydowy”. Jak podaje policja protest jest nielegalny.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

23 maja sobota WARSZAWA godzina 14:00 – zaczynamy w okolicy pl. Defilad. Plac jest duży, więc szczegółowo poinformujemy o miejscu startu przez Live. Tym razem nie będzie odcięcia „głowy” marszu, dlatego ważne aby wszyscy widzieli Live na Facebooku, bo to będzie centrum naszego dowodzenia. Policja 16 maja nie interesowała się wszystkimi demonstrującymi, tylko zamknęła niewielką 400 osobową grupę osób wokół Pawła Tanajno, reszcie dając przemaszerować. Tym razem zrobimy im demonstrację hybrydową, pierwszą taką w historii Polski, i jeśli ma się to udać, musicie mieć podłączony live i sumiennie wykonywać zalecenia. Zrobimy manewry godne XXI wieku. Sprytnie uniemożliwimy użycie jakiekolwiek przemocy chyba, że ABW przyjedzie zaaresztować zorganizowaną grupę przestępczą wewnątrz policji działającą na zlecenie PIS w celu łamania konstytucyjnych praw obywatelskich, wtedy nie będziemy przeszkadzać tylko popatrzymy jak służby specjalne rozmontują szefów pisowskiej mafii w policji.
Tradycyjnie warto przyjechać wcześniej i parkować w centrum, tak abyśmy mieli szybko dostęp do aut i mogli zmienić marsz pieszy w przejazd samochodowy. Przy dużym skupieniu aut w centrum będzie po pierwsze ciężko znaleźć miejsce do parkowania a po drugie zajmie to sporo czasu. Parking na pl.Defilad i w okolicach pałacu kultury może pomieścić nawet 1000 aut w tym autobusy. Auto nie mogą być oznaczone. Wszelkie oznaczenia wyciągacie dopiero na znak.

Zabieramy ze sobą kwiaty – najlepiej z białymi i czerwonymi pąkami – dużo. Zabieramy znicze.
Bardzo ważne, aby każdy miał ze sobą jakieś oznaczenie
strajku – najlepiej flagi a minimalnie wydrukowane kartki z logiem strajku do trzymania nad głową. Ponieważ, będziemy zachowywać odległość 2 metrów od Siebie oznaczenie jest najistotniejsze. Zachowanie 2 metrów wyklucza jakiekolwiek kary ze strony GIS. Zgromadzenie mamy legalne a w świetle rozporządzeń sanitarnych będziemy również działać zgodnie z prawem.

Jeśli chodzi o gaz:
to proszę parkować nasze auta na gaz zgodnie z przepisami tylko w przestrzeni otwartej. Parkowania aut na gaz w garażach podziemnych np. w Złotych Tarasach jest niedozwolone.
Nasza demonstracja potrwać może długo i zmieniać swój charakter – pieszy, samochodowy, stacjonarnie i w ruchu, warto mieć w aucie prowiant i wodę oczywiście z gazem.
Inny rodzaj gazu jest nie przewidziany na naszej legalnej demonstracji.

Koniecznie musicie zabrać ze sobą świadomość, że bierzecie udział w historycznych wydarzeniach i poczucie bliskiego zwycięstwa w słusznej sprawie.

PIS się chwieje
zwyciężają obywatele” – pisze Paweł Tanjano


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c