Uwaga! Suka po porodzie umierała na poboczu! Gdzie są szczenięta?

„Poszukiwany właściciel – Marki Każda gmina ma obowiązek udzielić pomocy zwierzakowi powypadkowemu. Niestety dzis po godz 23 ciej na terenie Marek zostala znaleziona suczka w typie rasy ttb.” – pisze Fundacja Futrzaki, która zaopiekowała się suką i w nocy zorganizowała akcje ratunkową. 

Fot. Fundacja Futrzaki

W rozmowie z Warszawą w Pigułce Fundacja Futrzaki mówi, ze suka rodziła wczoraj, przed wypadkiem. Nie wiadomo, co stało się ze szczeniakami, ale jeśli urodziła w terenie przy takiej temperaturze, ich szanse na przeżycie dramatycznie maleją.

Sunia jest połamana , chipa brak – mimo wezwania na miejsce policji , nikt nie przyjechał w ramach pomocy żeby zwierzę zabezpieczyć i przewieźć do weterynarza.Sunia trafiła do zaprzyjaźnionej lecznicy , gdyby nie tele do nas najprawdopodobniej umierała by na poboczu.
Stan – jak na zdjęciach.
Gmina zostanie rano powiadomiona o zaistniałej sytuacji. Jest to kolejna gmina która mimo ustawowego obowiązku ma problem z odbieraniem zwierzat bezdomnych , powypadkowych.
Sunia leżała na poboczu kilka godzin.” – pisze Fundacja Futrzaki.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c