Uwaga! Trucizna. Pies słaniał się na nogach, miał drgawki i piszczał

„#sadek #trucizna  Drodzy sąsiedzi! Byłam ok 2h temu z psem w sadku natolinskim i mniej więcej w zaznaczonym przeze mnie miejscu leżała plastikowa część (taka duża końcówka ze spryskiwaczem jak od np płynu do mycia okien).” – pisze Pani Michalina.

„Mój pies wziął to dosłownie na moment do pyska a zaledwie 30min później słaniał się na nogach i nie mógł utrzymac równowagi, miał drgawki i piszczał. Byliśmy u weta i istnieje duże prawdopodobieństwo, ze opisana przeze mnie końcówka była pobrudzona jakimś detergentem/chemikaliami ponieważ po dokładnym zbadaniu wszystkie objawy na to wskazywaly. I tutaj jest moja prośbą – czy ktokolwiek z państwa mógłby jeszcze dzisiaj bądź jutro rano podejsc w to miejsce, spróbować ja znaleźć i wyrzucić do kosza? Ja niestety mieszkam stosunkowo daleko i teraz nie dam rady tam podjechac, a nie chce żeby jeszcze jakiś pies się podtruł 😞
Ps. Bigos ma się już dobrze, ale nikomu nie życzę takiego stresu”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.