Uwaga! Zaginął 22-letni Sebastian Myka. Może przebywać w Warszawie

Policjanci z łukowskiej komendy informują, iż poszukują Sebastiana Mykę. 22-letni mężczyzna 10 stycznia b.r. wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu proszony jest o kontakt z Policją.

Fot. Policja

Zaginiony to:

Sebastian Myka
lat 22
zam. Łuków

Z ustaleń policji wynika, że młody mężczyzna 10 stycznia b.r. przed południem wyszedł z miejsca zamieszkania, prawdopodobnie pojechał pociągiem do Warszawy  i  do chwili obecnej nie powrócił jak również  nie nawiązał kontaktu z rodziną.  W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę koloru szarego, spodnie dresowe koloru czarnego lub dżinsy koloru granatowego, buty za kostkę w kolorze beżowym.

Rysopis:  wzrost około 180 cm wzrostu, tęga budowa ciała, włosy czarne krótkie, nosi okulary korekcyjne.

Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanego bądź  miały w ostatnim czasie  kontakt z zaginionym, proszone są o kontakt KPP w Łukowie pod nr tel. (25) 797-62-10 lub z najbliższą jednostką policji numerem 112.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.