Uwaga! Zaginął Biago Oddo!

Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa I poszukują obywatela Włoch. Mężczyzna ostatni raz był widziany 18 maja na ulicy Anielewicza 6 w Warszawie. Każdy kto ma informacje gdzie obecnie znajduje się ta osoba jest proszony o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy z funkcjonariuszami z Wydziału Operacyjno-Rozpoznawczego przy ulicy Wilczej 21

 

Fot. Policja

Zaginięcie obywatela Włoch, 38 letniego Biago Oddo zgłosiła rodzina. Mężczyzna ostatni raz był widziany w Warszawie na ulicy Anielewicza 6. Do stolicy przyleciał z Tokio i mial kontynuować poróż do Niemiec lecz spóźnił się na samolot. Mężczyzna ma długie, kasztanowe włosy zwiazane w kucyk, oczy koloru zielonego, wzrost okolo 168 cm i otyłą sylwetkę ciała. Ubrany był w czarną kurtkę i czarne spodnie.

Każdy kto informacje o aktualnym miejscu przebywania zagionego mężczyzny proszony jest o przekazanie jej na numer telefonu: 4772 39178, 4772 39108,numer alarmowy 112, adres mailowy: [email protected] lub osobiście w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.