UWAGA! Zaginął Pan Józef ma problemy z pamięcią. Liczy się czas

Pan Józef wyszedł z psem na spacer po około dwóch godzinach pies wrócił ale bez Pana z którym wyszedł od razu rozpoczęto akcję poszukiwawczą.

Fot. Archiwum rodzinne

Fot. Archiwum rodzinne

 

„Żoliborz, Bielany Warszawo – Zaginął Pan Józef Semeniuk wczoraj 17.09, który ma problemy z pamięcią. Wyszedł z psem, pies wrócił pod dom, niestety właściciel nie Zrozpaczona Rodzina, prosi o pomoc. Udostępniajmy, może wspólnie uda nam się znaleźć Pana Józefa! Jeśli ktoś widział Pana Józefa, prośba o telefon, 22 6633142 lub 724333336 
Pan Józef wyszedł z psem na ul. Włościańskiej 18a na spacer (w okolicy górek i stawów na Włościańskiej, może na Sadach Żoliborskich). Po ok 2 godzinach + pies wrócił, Pan Józef nie. Był ubrany w ciemno-zielony bezrękawnik. 
Policja wczoraj zawiadomiona, szukała z psami Pana Józefa wczoraj od. ok 23.00 + Policja szukała też w okolicy dawnej pracy Pan Józefa i pierwszego mieszkania przy Marymonckiej.” – Pisze zrozpaczona rodzina

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.