Uwaga! Zaginął Piotr SITKO! Policja prosi o pomoc!

Komenda Rejonowa Policji Warszawa IV prowadzi poszukiwania za zaginionym Piotrem Sitko. Mężczyzna był widziany ostatni raz w miejscu zamieszkania w dniu 21 lipca i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał żadnego kontaktu z najbliższą rodziną. Osoby mające jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego prosimy o kontakt.

Fot. Policja

W dniu 21 lipca br. (niedziela) Piotr Sitko wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał także kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost ok. 176 cm, sylwetka średnia, włosy łysina, po bokach krótkie rudawe. W dniu zaginięcia prawdopodobnie był ubrany w czarną koszulkę z krótkim rękawem, spodnie moro materiałowe lub jensowe, buty prawdopodobnie sportowe.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny proszone są o kontakt z Komenda Rejonową Policji Warszawa IV, telefon 22/ 603 94-50, lub 22 603 70-37 lub z najbliższą jednostką policji.

Informacje mogą Państwo przekazać także drogą elektroniczną na adres: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.