Uwaga, załamanie pogody! Zima powróci?

Choć dziś będzie słonecznie, a miejscami temperatury wskażą kilkanaście stopni Celsjusza, to jeszcze nie koniec zimy. Jutro nastąpi załamanie pogody. Może pojawić się nawet deszcz i deszcz ze śniegiem!

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Dziś piękne słońce przywitało mieszkańców Warszawy. W ciągu dnia temperatura może wynieść kilkanaście, a nawet miejscami 20 stopni powyżej zera. Odczujemy znacznej więcej. Jak się jednak okazuje, to nie znaczy, że wiosna zostanie już z nami na dłużej. Już wkrótce czeka nas powrót zimy.

Deszcz, a nawet deszcz ze śniegiem zacznie padać w niektórych częściach Polski już  dziś wieczorem. Instytut Meteorologii i Gospodarski Wodnej wydał nawet ostrzeżenia pierwszego stopnia przed śniegiem w południowych regionach kraju. W Sudetach może spaść nawet 5 centymetrów śniegu.

Jutro na Mazowszu czeka nas maksymalnie 6 stopni Celsjusza. Przygotować się także należy na intensywne opady deszczu i wiatr. Taka pogoda utrzyma się co najmniej do soboty. Później, według zapowiedzi synoptyków, nadejdzie ocieplenie, jednak wciąż będzie deszczowo. Szczególną ostrożność powinni zachować kierowcy na drogach.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c