Uważajcie na silny wiatr i deszcz!

Fot. wPolityce.pl

Fot. wPolityce.pl

Mówi się, że „w marcu, jak w garncu”, a „kwiecień, plecień wciąż przeplata, trochę zimy, trochę lata”. Znajdujemy się obecnie na przełomie tych dwóch miesięcy i znajdujemy potwierdzenie tej reguły. Po ciepłej sobocie i znośnej, lecz deszczowej niedzieli i poniedziałku, dzisiaj można zaobserwować nagłe załamanie pogody.

Będzie pochmurno, z porywistym wiatrem do 70 km/h. Jak wiadomo każde 10 km/h obniża temperaturę odczuwalną. Ponieważ maksymalnie będzie to 7 stopni w ciągu dnia, odczuwalna temperatura będzie wynosić koło zera stopni.
Będzie tez padało. O 13.00 – 14.00 zacznie padać przejściowo w niektórych miejscach Warszawy. Po 15.00 desz obejmie już całą Warszawę i utrzyma się mniej-więcej do nastepnego dnia łacząc się z śniegiem. Nad ranem może również spaść sam śnieg. Z powodu silnego wiatru muszą uważać także kierowcy. Nie ma niczego gorszego niż silny boczny wiatr i mokra nawierzchnia.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]