Uważajcie na silny wiatr i deszcz!

Fot. wPolityce.pl

Fot. wPolityce.pl

Mówi się, że „w marcu, jak w garncu”, a „kwiecień, plecień wciąż przeplata, trochę zimy, trochę lata”. Znajdujemy się obecnie na przełomie tych dwóch miesięcy i znajdujemy potwierdzenie tej reguły. Po ciepłej sobocie i znośnej, lecz deszczowej niedzieli i poniedziałku, dzisiaj można zaobserwować nagłe załamanie pogody.

Będzie pochmurno, z porywistym wiatrem do 70 km/h. Jak wiadomo każde 10 km/h obniża temperaturę odczuwalną. Ponieważ maksymalnie będzie to 7 stopni w ciągu dnia, odczuwalna temperatura będzie wynosić koło zera stopni.
Będzie tez padało. O 13.00 – 14.00 zacznie padać przejściowo w niektórych miejscach Warszawy. Po 15.00 desz obejmie już całą Warszawę i utrzyma się mniej-więcej do nastepnego dnia łacząc się z śniegiem. Nad ranem może również spaść sam śnieg. Z powodu silnego wiatru muszą uważać także kierowcy. Nie ma niczego gorszego niż silny boczny wiatr i mokra nawierzchnia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c