Uwodził, robił zdjęcia i żądał pieniędzy. Policjanci szukają poszkodowanych kobiet

Śródmiejscy policjanci zatrzymali 29-latka podejrzanego o zmuszanie osób do określonego zachowania przy użyciu gróźb. Kamil N. umawiał się z przypadkowo poznanymi kobietami na portalach towarzyskich. Podczas intymnych spotkań robił im kompromitujące zdjęcia, a następnie grożąc ich publikacją szantażował swoje ofiary żądając od nich pieniędzy. Za to przestępstwo mężczyźnie grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay / policja. Montaż: Warszawa w Pigułce

Fot. Pixabay / policja. Montaż: Warszawa w Pigułce

Sposób działania Kamila N. był zawsze ten sam. Na typowo towarzyskich portalach internetowych zapoznawał przypadkowe kobiety, a następnie umawiał się z nimi np. w hotelu.

Po wspólnie spędzonej nocy oznajmiał swoim ofiarom, że kiedy spały zrobił im kompromitujące zdjęcia. Żądając kilkuset złotych groził, że jeśli nie dostanie pieniędzy „wrzuci” ich zdjęcia do sieci.

Prowadzący tę sprawę policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu  ustalili już, że 29-latek postąpił tak, z co najmniej dwiema kobietami. Jedna z nich zapłaciła mu 500 złotych od innej żądał 800 złotych.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty z art.191 kk., za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Śledczy nie wykluczają, że osób pokrzywdzonych przez Kamila N. może być znacznie więcej. Dlatego też proszą kobiety, które w opisany sposób padły ofiarą tego właśnie mężczyzny (z charakterystycznymi tatuażami), aby zadzwoniły na numer 22/603 91 32,  22/603 91 28 lub zgłosiły się  osobiście do prowadzącej sprawę policjantki w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c