Użył gazu przeciw dziecku po to, by je okraść

Kryminalni z Bielan zatrzymali mężczyznę, który w bloku, przy ulicy Kwitnącej użył wobec 14-latka gazu i zabrał mu telefon komórkowy.

Fot. KSP

Fot. KSP

Zdarzenie miało miejsce w połowie stycznia. 14-latek wszedł do windy w bloku przy ulicy Kwitnącej. Tuż za nim wszedł mężczyzna i używając gazu pieprzowego zabrał 14-latkowi telefon komórkowy.

O całej sytuacji zostali powiadomieni policjanci z Bielan. Kryminalni przez kilka tygodni prowadzili intensywne czynności operacyjne zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy rozboju. Ich praca przyniosła oczekiwane efekty. Kilka dni temu Dariusz K. został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Mężczyzna już usłyszał zarzuty za rozbój. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Za to przestępstwo grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c