W ośrodku dla cudzoziemców już nie ma koronawirusa!

W ośrodku dla cudzoziemców na Targówku zdjęto kwarantannę, po tym jak stwierdzono, że przebywające tam 63 osoby, które zaraziły się wirusem COVID-19 są już zdrowe.

 

Fot. Shutterstock

Placówka powoli wraca do normalnego funkcjonowania. Przeprowadzono w środku dezynfekcję, a wszyscy uzyskali dwa ujemne wyniki badań.

„Przez cały okres kwarantanny mieszkańcy ośrodka mieli zapewnioną stałą opiekę medyczną i psychologiczną, środki do dezynfekcji, maseczki oraz wyżywienie dostarczane przez firmę zewnętrzną. Pracownicy urzędu byli w stałym kontakcie z mieszkańcami. Cudzoziemcy otrzymali również wsparcie w zakupie artykułów żywnościowych i innych niezbędnych produktów”

-taką informację przekazał rzecznik prasowy UdSC, Jakub Dudziak

Od 22 maja kiedy u przebywających tam osób wykryto zakażenie się koronawirusem zakazano zajęć grupowych i wprowadzono zalecenia dotyczące dezynfekowania placówki i osób zamieszkujących ośrodek. Dzieci realizowały naukę zdalną.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c