W ostatni dzień pracy okradła pracodawcę

Policjanci z wolskiej komendy zatrzymali 24-letnią kobietę, podejrzaną o kradzież. Z ustaleń wynika, że w ostatni dzień jej pracy w sklepie skradła utarg. Opuściła miejsce pracy i udała się do domu. Kiedy pracodawca zorientował się, że brakuje sześciu tysięcy złotych, zawiadomił Policję. Funkcjonariusze namierzyli kobietę i zatrzymali ją na terenie Pragi Północ. Podejrzana usłyszała zarzut kradzieży. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

Policjanci z Woli otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży pieniędzy. Z ustaleń wynikało, że pieniądze w kwocie 6 tysięcy złotych zostały wyjęte z kasy fiskalnej. Podejrzewana o to była kobieta, która ostatni dzień pracowała w sklepie. Policjanci na miejscu gromadzili dowody, zostały wykonane czynności procesowe.

Funkcjonariusze udali się do miejsca zamieszkania kobiety na terenie Pragi Północ. 24-latka została zatrzymana i doprowadzona do komendy na Woli. Podejrzana usłyszała zarzut kradzieży, do którego przyznała się podczas przesłuchania. Teraz może grozić jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c