W plecaku marihuana, a w bagażniku nastolatka

Dzięki policjantom ogniwa patrolowo-interwencyjnego kolejny sprawca przestępstwa narkotykowego z gminy Wyszków nie uniknie odpowiedzialności. W plecaku 19-latka została znaleziona marihuana, a w bagażniku samochodu zatrzymanego do kontroli pasażerka.

Fot. Policja

Policjanci z Wyszkowa z  ogniwa patrolowo-interwencyjnego w nocy z piątku na sobotę ponownie udowodnili swoją skuteczność w zwalczaniu przestępczości narkotykowej i zatrzymali kolejnego mężczyznę z narkotykami.

Do zdarzenia doszło po północy na ul. Strażackiej w Wyszkowie. Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej peugeota, którym jechało pięciu mężczyzn. Nerwowe zachowanie kierowcy od razu wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy, którzy przystąpili do przeszukaniu samochodu. W trakcie czynności policjanci otworzyli bagażnik. Ku ich zdumieniu w środku znajdowała się jeszcze 17-letnia pasażerka.

Mundurowi sprawdzili również plecak kierowcy, w którym znaleźli torebkę foliową z marihuaną. 19-letni mieszkaniec gminy Wyszków został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Mężczyźnie została również pobrana krew do badań laboratoryjnych, aby ustalić czy nie kierował po działaniem środków odurzających.
19-latek na podstawie zebranego materiału dowodowego usłyszał zarzut posiadania narkotyków do którego się przyznał.

Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii to przestępstwo zagrożone jest karą nawet 3 lat pozbawienia wolności.
Nie obejdzie się również bez wniosku o ukaranie za przewożenie nadmiernej ilości pasażerów … i to w bagażniku.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.