W Polsce otwarto nowy dyskont! Znajduje się w województwie mazowieckim!

Dziś w Siedlcach otwarto pierwszy w Polsce sklep sieci Vollmart. Właścicielem sklepu jest znany polski biznesmen, Wiktor Sawosz. Nowy dyskont chce ograniczyć koszty do minimum, a klientów przyciągnąć dużo niższymi cenami niż konkurencja. 

Fot. Shutterstock

24 lutego otwarto pierwszy sklep nowej sieci Vollmart. Pierwszy z nich powstał w Siedlcach, ale zarząd sieci już planuje kolejne otwarcia. Nie wiadomo jednak, gdzie dokładnie powstaną kolejne placówki. W rozmowie z „Wiadomościami Handlowymi” menedżer działu zakupów przekazała jedynie, że Vollmart będzie otwierany w miastach powyżej 50 tysięcy mieszkańców.

Właścicielem marki jest znany polski biznesmen, Wiktor Sawosz. Sklepy Vollmart są tzw. hard dyskontami, co oznacza, że rezygnują z gazetek, a produkty są sprzedawane wprost z opakowań. Dzięki temu koszty są zredukowane do minumum, a sklep może zaoferować swoim klientom również dużo atrakcyjniejsze ceny niż u konkurencji.

Póki co sklep w Siedlcach zatrudnił 8 osób pracujących na miejscu w placówce oraz 10 osób w centrali. Początkowo asortyment wyniesie od 800 do 1200 produktów, a następnie te, które będą się dobrze sprzedawać, pozostaną na stałe. Vollmart nie planuje jednak stworzenia własnych marek.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c