W sobotę utrudnienia! Pokazy pirotechniczne na Narodowym [MAPKA UTRUDNIEŃ]

W sobotę, 5 września na PGE Stadionie Narodowym odbędzie się impreza International Fireworks – II Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne. Z tego powodu przewiduje się szereg zmian w ruchu drogowym.

Stadion Narodowy w Warszawie. Fot. Tapeteos.pl

Stadion Narodowy w Warszawie. Fot. Tapeteos.pl

Od godziny 17.00 obszar Saskiej Kępy ograniczony ulicami: al. Księcia Józefa Poniatowskiego, al. J. Waszyngtona, ul. Międzynarodowej, al. Stanów Zjednoczonych oraz Wał Miedzeszyński będzie wyłączony z ruchu indywidualnego za wyjątkiem pojazdów osób posiadających identyfikatory SK (wydawane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe), pojazdów ZTM, taksówek oraz pojazdów jednośladowych. Otwarcie zamkniętego obszaru nastąpi około godziny 24.00. Ponadto, w sobotę, 5 września zamknięta dla ruchu będzie tzw. „stara” ul. Sokola na odcinku od ul. Wybrzeże Szczecińskie do skrzyżowania z Trasą Świętokrzyską.

k472_graf-1_2015-09-03

Zmiany w komunikacji miejskiej
W związku z organizacją imprezy International Fireworks – II Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne, w dniu 5 września, zostaną wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Z powodu zamknięta ul. Sokolej na trasę zmienioną zostanie skierowana linia 202. W godz. od 17.00 do godz. ok. 24.00 na ul. Francuskiej planowane jest wyłączenie ruchu autobusów w obu kierunkach na odcinku od Ronda J. Waszyngtona do ul. Zwycięzców. Autobusy linii 117 i 146 zostają skierowane na trasy objazdowe ul. Saską.
W celu ułatwienia powrotu ze Stadionu Narodowego po zakończeniu imprezy wprowadzone zostają uruchomione zostaną dodatkowe kursy linii tramwajowych: 26 (AL. ZIELENIECKA 05 – OS.GÓRCZEWSKA 13) i 74 (AL. ZIELENIECKA 06 – GOCŁAWEK 05) oraz autobusowych: 509 (RONDO WASZYNGTONA 04 – NOWODWORY, AL. ZIELENIECKA 01 – GOCŁAW), 903 (AL. ZIELENIECKA 03 – BRÓDNO-PODGRODZIE 07) i 904 (RONDO WASZYNGTONA 02 – RONDO WIATRACZNA 09).


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.