W środę tłumy ruszą do Lidla. Gratisowe środy przyciągają na zakupy

Tylko w najbliższą środę, 12 czerwca, Lidl zaprasza na wyjątkową promocję w ramach swojej inicjatywy „Gratisowe Środy”. Tym razem, sklepy sieci zaoferują swoim klientom wyjątkową okazję – przy zakupie jednej butelki soku pomarańczowego marki Solevita, drugą otrzymają całkowicie gratis!

Fot. Warszawa w Pigułce

Promocja dotyczy 100% soku pomarańczowego, bez dodatków cukrów i konserwantów, dostępnego w butelkach o pojemności 1 litra. Sok jest wyceniony na 4,94 zł za butelkę poza promocją, co czyni tę ofertę wyjątkowo atrakcyjną. Warto zwrócić uwagę, że aby skorzystać z promocji, konieczne jest aktywowanie specjalnego kuponu w aplikacji Lidl Plus.

Zapowiedzi sklepu przyciągają tłumy klientów, którzy każdej środy mogą liczyć na atrakcyjne oferty. „Gratisowe Środy” to stały element promocyjny w ofercie Lidla, który każdego tygodnia przyciąga do sklepów licznych klientów, chętnych do skorzystania z okazji na dodatkowe produkty za darmo.

Oczekuje się, że najbliższa środa nie będzie wyjątkiem, a promocja na sok pomarańczowy przyciągnie szczególnie duże zainteresowanie, biorąc pod uwagę popularność zdrowych, naturalnych produktów wśród konsumentów.

Dla tych, którzy jeszcze nie korzystają z aplikacji Lidl Plus, jest to doskonała okazja, aby ją pobrać i zacząć korzystać z licznych korzyści, jakie oferuje, włączając w to dostęp do ekskluzywnych kuponów i promocji.

Nie przegapcie tej świetnej okazji na darmowy sok – idealne orzeźwienie na nadchodzące cieplejsze dni. Pamiętajcie, aby odwiedzić najbliższy sklep Lidl w najbliższą środę i skorzystać z tej atrakcyjnej promocji! Produkty dostępne będą do wyczerpania zapasów, więc warto się pospieszyć.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]