W trakcie nawałnicy bezinteresownie pomogła kobiecie spod sklepu. Czytelniczka chce się odwdzięczyć

W trakcie nawałnicy, która przechodziła w sobotę nad Warszawą, jedna z naszych Czytelniczek potrzebowała pilnej pomocy, aby dostać się z jednego końca stolicy do drugiego punktu, gdzie w wypadku ucierpiała bliska osoba. Kobieta spod sklepu zaoferowała pomoc i zawiozła Panią Alicję w miejsce docelowe. Dzięki czemu wszystko skończyło się szczęśliwe. Teraz Pani Alicja poszukuje „Dobrej Kobiety”, która jej pomogła.

Fot. Kuba Jurkowski / REPORTER

Prosimy udostępniać – Drodzy Warszawiacy💕 Szukam Dobrej Kobiety,( niestety nie znam Pani imienia), która pomogła mi w ostatnią sobotę 5.09, wieczorem, podczas tej okropnej burzy dostać się z pod Biedronki na ulicy Zwierzynieckiej/Bartyckiej na Rakowiecką gdzie wypadkowi uległ ktoś mi bliski. Bardzo dziękuję za okazaną mi pomoc🙏🏼– jeśli Pani to czyta. Mam olbrzymią wdzięczność, że zaoferowała Pani pomoc. Ważna była każda minuta. Wspaniale, że są tak życzliwi ludzie wśród nas! 😇proszę o kontakt na [email protected] Alicja” – pisze do nas Czytelniczka


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c