W tym roku Primarka w Warszawie nie będzie. Data otwarcia przesunięta

Kiedy oficjalnie potwierdzono, że Primark wejdzie do Polski, wielu klientów ogarnęła euforia. Okazało się jednak, że na zakupy w znanej sieci trzeba będzie jeszcze poczekać. W tym roku otwarcia nie będzie.

Fot. Warszawa w Pigułce

Początkowo sądzono, że sklep otworzy się jeszcze przed wakacjami. Sami szefowie sieci twierdzili, że Polacy zrobią zakupy na wakacje. Potem termin przełożono na wrzesień.

Kiedy biuro prasowe sieci potwierdziło, że będzie zatrudniać 250 osób, a rekrutacja miała nastąpić we wrześniu było wiadome, że otwarcie znów się przesunie. Teraz Business Insider Polska potwierdził, że w tym roku premiery nie będzie. Nowy termin to 2020 rok. Nie jest jednak znana nawet przybliżona data otwarcia.

Wiadomo, że przygotowania idą pełną parą. W warszawskiej Galerii Młociny przygotowywany jest nowy sklep, pracownicy najmowani poprzez stronę internetową, a na etykietach w zagranicznych sklepach pojawiły się napisy w języku polskim.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.