W tym roku w Warszawie pojawi się mniej lodowisk. Które zostaną otwarte?

W tym roku w Warszawie pojawi się mniej miejskich lodowisk, niż początkowo zapowiadał ratusz. Już jutro uruchomione zostanie lodowisko na Rynku Starego Miasta. Nie pójdziemy na łyżwy jednak m.in. przy Alei Stanów Zjednoczonych czy przy Żeromskiego.

Fot. Warszawa w Pigułce

Na Warszawiaków czekają już lodowiska między innymi na Mokotowie, Targówku czy w Wawrze. W sumie miasto ma uruchomić 15 miejskich ślizgawek. To jednak dużo mniej, niż początkowo zapowiadano. Z mapy zniknie kilka popularnych miejsc, które w ubiegłych latach przyciągały łyżwiarzy.

Jak informuje urząd miasta, w tym roku nie będzie lodowisk przy Alei Stanów Zjednoczonych i przy Solidarności, a także przy ulicy Wojciechowskiego. Nie pojawią się również ślizgawki przy Żeromskiego i Ziemskiego. Za to już jutro uruchomione ma zostać lodowisko na Rynku Starego Miasta.

Poza tym lodowisko oczywiście będzie dostępne na Torwarze, w Parku Bródnowskim czy w Centrum Praskim Koneser. Od początku grudnia funkcjonuje także Lodowisko Moczydło przy Górczewskiej.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c