W Warszawie grasuje „mumia”, która wybija szyby w oknach

Nieznany dotąd mężczyzna wybił szybę w oknie jednego z warszawskich stowarzyszeń. Kamera monitoringu zarejestrowała wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa, ale niewiele na nim widać. Podejrzany przypomina

Do zdarzenia doszło późnym wieczorem 13 kwietnia tego roku przed budynkiem jednego z warszawskich stowarzyszeń. Nieznany dotąd sprawca wybił szybę w oknie, po czym uciekł. Straty wynikłe na skutek tego zdarzenia wyceniono na około 600 złotych.

Kamera monitoringu zarejestrowała wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 39 115, 22/ 60 379 40 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c