W Warszawie powstanie szczególne miejsce. Niezwykle ważne dla kobiet

Warszawa dba o kobiety. Docenia ich zaangażowanie w sprawy miasta, mądrość i empatię. Wspiera w trudnych sytuacjach i pomaga walczyć o ich prawa. Tym bardziej jestem dumny, że dziś robimy kolejny krok. I to w niesłychanie ważnym obszarze! W trosce o zdrowie warszawianek tworzymy Warszawski Instytut Zdrowia Kobiet.” – zapowiada Rafał Trzaskowski.

Fot. Pixabay

Nowoczesna placówka, która powstanie już w przyszłym roku w budynku szpitala „Inflancka” zapewni specjalistyczną opiekę medyczną, między innymi w zakresie położnictwa, patologii ciąży, diagnostyki i terapii płodu, leczenia niepłodności, endokrynologii ginekologicznej, ginekologii onkologicznej, operacyjnej, geriatrycznej czy zespołu zdrowia psychicznego.

To będzie pierwsza w stolicy tego typu, wielospecjalistyczna placówka odpowiadająca na zmieniające się potrzeby współczesnych kobiet. Kierowana przez doświadczone lekarki i lekarzy, wyposażona w nowoczesny sprzęt.

Warszawski Instytut Zdrowia Kobiet wykracza poza ramy klasycznie pojmowanej ginekologii czy modelu tworzenia monospecjalistycznych szpitali położniczych. Spadająca liczba porodów, zmieniająca się rola kobiet w społeczeństwie, przykładanie większej uwagi do profilaktyki – to wszystko zmienia zapotrzebowania w kwestii opieki medycznej. Dlatego musimy i chcemy na to reagować. Zależy nam na tym, aby dostosować się do Waszych potrzeb, zagwarantować Wam jak najlepsza opiekę i wsparcie.

Bo Warszawa jest kobietą. #WarszawaDlaKobiet


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c