W Warszawie stanął pierwszy paczkomat AliExpress!

W Warszawie przy ulicy Zawiszy Czarnego 16 stanął pierwszy paczkomat AlieExpress w Polsce. Firma zapowiadała ten ruch już w styczniu. Jest on jednak bardzo mały, pojawiły się pytania czy wszystkie paczki zmieszczą się w paczkomacie.

Fot. Pixabay

AliExpress prężnie rozwija się w Polsce. Pomimo, że na krajowym rynku wciąż króluje Allegro, to coraz więcej Polaków chętnie korzysta również z tej platformy sprzedażowej. W styczniu tego roku firma zapowiedziała wprowadzenie swoich paczkomatów na terenie Polski.

I jak widać, już zaczyna realizować swój pomysł. W Warszawie powstał pierwszy w Polsce paczkomat chińskiej firmy Alibaba. Będą do niego trafiać przesyłki zamówione z portalu AliExpress. Zlokalizowany jest przy ulicy Zawiszy Czarnego 16, na warszawskiej Woli.

Paczkomat zaskoczył jednak klientów wyglądem i… wielkością. Niebiesko- zielony automat paczkowy jest bardzo mały. Mieści się w nim około 30 małych paczek, a także 5 komór na większe paczki. Dlatego pojawia się pytanie, co z przesyłkami o większych gabarytach? Tego póki co nie wiadomo, natomiast jak zapewnia firma, na jednym paczkomacie się nie skończy. Już wkrótce w Polsce staną kolejne paczkomaty.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c