W weekend wystąpią problemy w bankach. Lepiej wybrać gotówkę

W ciągu najbliższego weekendu mogą pojawić się spore problemy z przelewami oraz wypłatą gotówki. Weekendowe przerwy techniczne zapowiedziało 6 banków. 

Fot. Pixabay

Klienci sześciu banków mogą mieć problemy z przelewami i wypłatą gotówki od piątku do niedzieli.

W tych dniach przewidziane są przerwy techniczne uniemożliwiające te operacje. W niektórych przypadkach niemożliwe będzie również dostęp do bankowości elektronicznej.

Jak informuje Radio Zet, do banków które zgłosiły przerwę techniczną w tych dniach należą Santander Bank, który zapowiedział przerwę od godz. 22 w piątek do godz. 7.30 w sobotę.

Następnym bankiem jest Credit Agricole, który przerwę techniczną zapowiedział na noc z soboty na niedzielę. Między godz. 23 w sobotę a 9 rano w niedzielę niemożliwe będzie korzystanie z bankowości internetowej oraz mobilnej. Nie będzie można w tym czasie realizować również przelewów on line oraz przelewów BLIK.

Bank Pocztowy i EnveloBank przerwy techniczne będą mieć w niedzielną noc od godz. 3 do 7 rano. W tym czasie nie nie będzie można realizować płatności kartą w sklepach internetowych.

W Banku Polskiej Spółdzielczości przerwa przewidziana jest na sobotę od 12.40 do 20.30. W tym czasie utrudniony będzie dostęp do systemu bankowości elektronicznej. Od 20 w sobotę do godz. 1 w niedzielę problemy wystąpią z przelewami zagranicznymi i przelewami natychmiastowymi.

Trudności z logowaniem do bankowości elektronicznej będzie w godzinach 15 – 18 będzie mieć Toyota Bank.

Również Volskwagen Bank Polska zapowiada trudności z dostępem do rachunku online bankowości telefonicznej oraz płatności kartami. Przerwa techniczna przewidziana jest na piątek od godziny 20 do 21.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c