W wózku dziecięcym ze sklepu „wyjeżdżał” towar

W wózku dziecięcym wraz z maluchem z supermarketu wyjeżdżały kradzione towary. Policjanci z komisariatu w Lesznowoli w policyjnej celi osadzili 28-latkę, która jak się okazało metodą „na wózek”, mogła dokonać więcej podobnych kradzieży.

Fot. Policja

Nietypową interwencję podjęli funkcjonariusze z komisariatu z Lesznowoli. Zostali oni wezwani przez pracowników ochrony jednego z supermarketów do podjęcia interwencji wobec jednej z klientek. Okazała się nią 28-letnia kobieta, która na zakupy wybrała się z kilkuletnim dzieckiem w wózku. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby w wózku ze sklepu wyjechał tylko maluch. Tu jednak oprócz dziecka znajdowało się wiele niezapłaconych towarów.

Okazało się, że nie były to jej pierwsze „zakupy” w tym supermarkecie. W podobny sposób, kilka dni wcześniej ze sklepu „wyjechały” markowe sportowe buty. Łącznie skradziony towar wyceniono na niemal 1 700 złotych.

Policjanci z Lesznowoli dziecko przekazali ojcu, natomiast kobieta trafiła do policyjnej celi. 28-latka usłyszała już zarzut kradzieży.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.