Walizki z zawartością, ciupaga i wełniany baran za… parę tysięcy zł. Ruszyły aukcje bagaży LOT

Aukcje pozostawionych bagaży LOT cieszą się sporym zainteresowaniem. Licytowanych przedmiotów jest naprawdę dużo. Wzorem amerykańskich „wojen magazynowych” można licytować walizkę wraz z zawartością. Ta ostatnia jest jednak niewiadomą.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Licytujemy więc kota w worku. W środku przy odrobinie szczęścia można znaleźć elektronikę, lub spory plik banknotów. Zdarza się jednak, że za parę tysięcy złotych ktoś wylicytuje stertę brudnej bielizny. Oprócz walizek są też konkretne przedmioty – głównie wózki dla dzieci i nosidełka, ale zdarzają się też bardziej… egzotyczne przedmioty. Wśród nich są ciupagi, laski z głową kozicy i instrument didgeridoo. Niektóre walizki same w sobie są dużo warte. Właśnie dlatego osiągają zawrotne kwoty.

Ceny wahają się od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Jeżeli chcecie zobaczyć co jest w ofercie odwiedźcie podstronę LOT-u na której odbywają się internetowe aukcje.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.