Wandale ukradli kosmetyki, a potem wybili szybę w wagonie metra. Poznajesz te osoby?

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży kosmetyków i zniszczenia mienia. Wizerunki osób mogących mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widocznych na zdjęciach kobietę i mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowania w sprawie kradzieży kosmetyków i wybicia szyby w wagonie metra. Suma strat na skutek tego przestępstwa przekroczyła 4900 złotych.

Wizerunek prawdopodobnych sprawców tych czynów zarejestrowały kamery. Informacje powołując się na numery spraw umieszczone pod zdjęciami można przekazać dzwoniąc na numer 4772 3 91 53, 112 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c