Wardęga zatrzymany przez policję. Jechał metrem w stroju Dartha Vadera [WIDEO]
Sylwester Wardęga, znany warszawski YouTuber został zatrzymany przez policję i straż metra. Powodem była jazda w stroju Dartha Vadera?
Żyjemy w niespokojnych czasach i ludzi niepokoi wszystko, co jest odmienne. Sylwester Wardęga został zatrzymany za jazdę w stroju Dartha Vadera. Na peronie był także jego filmowiec, który trzymał w ręku… różowego kucyka.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.