Warszawa chce zorganizować Mistrzostwa Europy w piłce nożnej kobiet!

Rafał Trzaskowski poinformował w mediach społecznościowych chęć organizacji przez miasto Mistrzostw Europy w piłce nożnej kobiet. Jak tłumaczy, Warszawa ma już w tym doświadczenie. Wystosowano już wniosek do prezesa PZNP. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Prezydent Warszawy poinformował we wpisie na Twitterze, że miasto chce zorganizować Mistrzostwa Europy w piłce nożnej kobiet, które mają odbyć się w 2025 roku. W imieniu Warszawy zobowiązał się opracować i przygotować we współpracy z operatorem stadionu, dedykowanym lotniskiem oraz hotelami i boiskami treningowymi niezbędne dokumenty aplikacyjne.

Rafał Trzaskowski opublikował również zdjęcie dokumentu, który złożył dziś do prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, Cezarego Kuleszy. Zapewnił, że z pełną odpowiedzialnością klasyfikuje przedmiotowy projekt jako kwestię szczególnego zainteresowania i dużej wagi dla Miasta Warszawy zarówno w wymiarze lokalnym jak i regionalnym.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c