Warszawa jest magiczna, niczym kraina czarów Alicji [WIDEO]

Czy wiecie, że Warszawa to współczesna Kraina Czarów? Ile magicznych miejsc znacie? W niektóre z nich zabierze Was ten film

 

„Film zrealizowany w ramach konkursu „MŁODZI O WARSZAWIE”. Organizatorem konkursu jest Fundacja Instytut Innowacji. Nadzór producenta nad projektem „MŁODZI O WARSZAWIE” sprawuje Fundacja Inkubator Innowacji specjalizująca się w projektach edukacyjnych skierowanych do młodzieży.

W konkursie na pomysł filmu wzięło udział kilkaset młodych ludzi z warszawskich szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i uczelni. Do Fundacji napłynęło ponad 200 zgłoszeń konkursowych, z których komisja wybrała 25 najlepszych pomysłów na scenariusz. Dalsza praca z tą grupą młodzieży pozwoliła wyłonić 3 najlepsze prace konkursowe, na podstawie których powstały trzy krótkometrażowe filmy promujące stolicę.

Autorki scenariusza do filmu „Poświęć trochę czasu Warszawie” to 15-letnie koleżanki z II klasy gimnazjum: Kinga Witczak i Tosia Dobrowolska. W rolę głównej bohaterki wcieliła się Agnieszka Kaczorowska tancerka i aktorka znana między innymi z programu „Taniec z gwiazdami”. Etiudę wyreżyserowały 19-letnie siostry Nadia i Sara Szymańskie. Jest to poetycka historia z motywem przewodnim zegara, który przenosi główną bohaterkę w różne miejsca Warszawy.”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c