Warszawa w Pigułce w nowej odsłonie

 

fireworks

Zjawiliśmy się 17 listopada 2014. Początkowo zakładaliśmy, że będziemy publikować tylko trzy wpisy tygodniowo. Okazało się jednak, że w Warszawie dzieje się tyle, ze nie możemy przejść  obok niektórych rzeczy obojętnie. Za misje postawiliśmy sobie więc nie tylko informować o historii, zabytkach, kulturze i sztuce Warszawy, ale także pisać newsy, wspierać lokalne inicjatywy i piętnować nieprawidłowości.

Od czasu kiedy jesteście z nami wielokrotnie cieszyliście się z naszych wspólnych sukcesów, poznawaliście zawiłą historię miasta i jego zabytków. Śmialiście się z rysunków Jarka Prokopa i wyciągaliście morały z historii Vitka (Witolda Kobusa – naszego kierowcy). Wzruszaliście się też filmami, które zamieszczaliśmy.

Największy sukces? Niesienie pomocy ludziom, którzy jej potrzebowali oraz stworzenie jednej z czołowych stron o Warszawie, która jest na dobrej stronie, by stać się największą.
Największe potknięcie? Artykuł o hitlerjugend 😉
Największe emocje? Wystąpiły wtedy kiedy Aleksandra Krsmanovic, nasza czytelniczka rozpoznała na filmie o przedwojennej Warszawie swojego ojca. Do dziś wraz z IPN próbujemy się o Nim dowiedzieć czegoś więcej, a Ola została naszą przyjaciółką i wkrótce będziemy Ją gościć u siebie w Warszawie.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować naszym znajomym, którzy aktywnie wspierają naszą stronę dostarczając nam inspirację i ciekawe treści: Bożenie Krajewskiej, Piotrowi Weldonowi, Markowi Ejsmondowi – Ślusarczykowi.

Na koniec specjalne podziękowania dla Radosława Borcucha i Daniela Siwka, naszych webma(j)sterów za wykonanie strony i masę serca, które w nią włożyli.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.