Warszawiacy piszą do… Disney’a. „Nie dla uczynienia lesbijką księżniczki Elsy!”

W internecie pojawiła się petycja warszawiaków, którzy piszą do Disney’a, aby ten nie uczynił z księżniczki Elsy, jednej z głównych bohaterek „Krainy Lodu”, lesbijki. Apel podpisało już ponad 300 tys. osób!

Elsa. Fot. Disney / grafika: Warszawa w Pigułce

Elsa. Fot. Disney / grafika: Warszawa w Pigułce

Skąd w ogóle taki pomysł? Ludzie powiązani z ruchami LGBT domagają się, by dać Elsie dziewczynę. W sieci pojawił się hasztag #GiveElsaAGirlfriend, który zdobywa coraz szersze grono zwolenników. Samo studio nie wypowiada się na razie na ten temat, jednak temat dociera coraz dalej, a media zaczęły go nagłaśniać.

Dlatego grupa osób z Warszawy postanowiła wprowadzić petycję, by pokazać Disney’owi, że dużo osób jest przeciwnych takiemu rozwiązaniu. Zamiast dziewczyny proponują, aby znaleźć Elsie księcia:

„Prosimy Państwa o podpisanie petycji skierowanej do Disney’a. Prosimy w niej wprost o… czarującego księcia dla księżniczki! (Angielski hashtag: #CharmingPrinceForElsa). Akcja ruchów LGBT stała się szalenie popularna. Odwróćmy ten trend. Każdorazowe podpisanie petycji wysyła maila do Disney’a. Niech otrzymają jak najwięcej próśb osób, które nie zgadzają się na wykorzystywanie dzieci do politycznych celów ruchów LGBT”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c