Warszawiacy są wspaniali. Kolejka dla Frani ciągnęła się przy Centrum Krwiodastwa

„Jesteście niesamowici! Na zdjęciu wczorajsza kolejka do oddania krwi dla Franki na Saskiej!??? Zobaczcie jaki uśmiech na twarzy daliście naszej wojowniczce!????” – czytamy. W sobotę udostępniliśmy apel o krew dla 5-letniej Frani, w której zdiagnozowano ostrą białaczkę: https://warszawawpigulce.pl/mala-frania-walczy-o-zycie-potrzebna-krew/

?Ustaliliśmy, że możecie oddawać krew również w Terenowym Oddziale w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus na ul. Nowogrodzkiej 59. Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-13:00.

?Krew można oddać też w Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa na ul. Szaserów 128 ,,akcja dla Frani” w dniach 27, 28, 30 kwietnia w godzinach 7:30-12:00.

?Ponoć krew z całego województwa mazowieckiego może być oddawana dla Frani, ale bardzo proszę dopytujcie w swoich oddziałach krwiodawstwa.

?Pamiętajcie, krew dla Frani Borodzicz-Smolińskiej szpital pediatryczny WUM Klinika Onkologii i Hematologii Dziecięcej.

?Pracownikowi oddającemu krew przysługuje dodatkowy dzień wolny lub zwolnienie z pracy na kilka godzin. Warunkiem otrzymania dodatkowego dnia wolnego z tytułu oddania krwi jest okazanie pracodawcy zaświadczenia ze stacji krwiodawstwa. Wymiar czasu wolnego zależy od uznania samej stacji krwiodawstwa wyrażonego na piśmie. Pracownik powinien uprzedzić pracodawcę.
Dziękuję!❤️


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c