Warszawiacy są wspaniali. Kolejka dla Frani ciągnęła się przy Centrum Krwiodastwa

„Jesteście niesamowici! Na zdjęciu wczorajsza kolejka do oddania krwi dla Franki na Saskiej!💉💉💉 Zobaczcie jaki uśmiech na twarzy daliście naszej wojowniczce!💪🏼👧🏽” – czytamy. W sobotę udostępniliśmy apel o krew dla 5-letniej Frani, w której zdiagnozowano ostrą białaczkę: https://warszawawpigulce.pl/mala-frania-walczy-o-zycie-potrzebna-krew/

🔴Ustaliliśmy, że możecie oddawać krew również w Terenowym Oddziale w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus na ul. Nowogrodzkiej 59. Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-13:00.

🔴Krew można oddać też w Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa na ul. Szaserów 128 ,,akcja dla Frani” w dniach 27, 28, 30 kwietnia w godzinach 7:30-12:00.

🔴Ponoć krew z całego województwa mazowieckiego może być oddawana dla Frani, ale bardzo proszę dopytujcie w swoich oddziałach krwiodawstwa.

🔴Pamiętajcie, krew dla Frani Borodzicz-Smolińskiej szpital pediatryczny WUM Klinika Onkologii i Hematologii Dziecięcej.

🔴Pracownikowi oddającemu krew przysługuje dodatkowy dzień wolny lub zwolnienie z pracy na kilka godzin. Warunkiem otrzymania dodatkowego dnia wolnego z tytułu oddania krwi jest okazanie pracodawcy zaświadczenia ze stacji krwiodawstwa. Wymiar czasu wolnego zależy od uznania samej stacji krwiodawstwa wyrażonego na piśmie. Pracownik powinien uprzedzić pracodawcę.
Dziękuję!❤️


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.