Warszawska Szkoła Filmowa "łowi talenty"

Fot. materiały prasowe

Warszawska Szkoła Filmowa „łowi talenty”. „Ukaż światu swojego Super Bohatera i wygraj rok bezpłatnej nauki w jedynych w Polsce Gimnazjum lub Liceum Filmowym, albo w Filmowym Studium Policealnym.”

Warszawska Szkoła Filmowa oraz działające przy niej filmowe liceum, gimnazjum i studium policealne ogłasza konkurs artystyczny dla wszystkich chętnych pt. „Mój super bohater”. Poszukiwani są utalentowani, zdolni i kreatywni młodzi ludzie, którym Organizator sprezentuje rok bezpłatnej nauki. Konkurs organizowany jest pod patronatem Biblioteki Publicznej Miasta Stołecznego Warszawy.

Kim jest współczesny Super Bohater? Jakimi wartościami się kieruje? Co wyróżnia go wśród tłumu i czyni Super Bohaterem? Dzisiejszy świat pędzi. I pędzą ludzie. Za pieniądzem, za karierą, drogimi samochodami, najnowszymi modelami smartfonów. Czy w tym świecie jest jeszcze miejsce dla klasycznych wartości? Starych kanonów piękna, ideałów moralnych, społecznych, autorytetów? Superman ratował z opresji damy, unosząc je ponad miastem w ramionach. Batman w swoim lśniącym Batmobilu skutecznie walczył ze światem przestępczym.  Spiderman przeskakując pomiędzy drapaczami chmur zauważał i tępił w mieście każde zło. Wszystkich ich znamy z kultowych już produkcji filmowych. To super bohaterowie o niezwykłej sile, nadprzyrodzonych mocach, walczący ze złem i niesprawiedliwością. To jednak postacie filmowe, wytwory popkultury. To loga i nadruki na koszulkach. A czy są wśród nas prawdziwi, realni Super Bohaterowie? Ludzie wyjątkowi, którzy swoim życiem pokazują, że w świecie chaosu i pędu za dobrobytem jest jeszcze miejsce na ideały i uniwersalne wartości? Jakiego super bohatera potrzebuje współczesny świat? Czy znasz kogoś takiego? Sfotografuj go Uczniu szkoły podstawowej, nakręć o nim krótki film Gimnazjalisto i Licealisto! Ukaż światu swojego Super Bohatera! I opisz w kilku zdaniach, co czyni go według Ciebie Super Bohaterem, jakimi wartościami się kieruje i dlaczego uważasz je za ważne. Prześlij do nas swoje dzieło i wygraj rok darmowej nauki  w  jedynym w Polsce Gimnazjum lub Liceum Filmowym, albo w Filmowym Studiu Policealnym.

Daj się „złowić” do szkoły prawdziwych pasjonatów! Szukamy utalentowanych, zdolnych i kreatywnych młodych ludzi, którym umożliwimy bezpłatną, roczną edukację artystyczną na najwyższym poziomie!

Prace konkursowe należy przesyłać na adres mailowy [email protected] (w temacie wpisując – „Łowcy Talentów: gimnazjum/ liceum/ studium policealne” (w zależności od szkoły, w której uczestnik chciałby się kształcić) do dnia 31 maja. Uczniowie szkół podstawowych przesyłają  samodzielnie wykonane zdjęcie swojego Super Bohatera oraz krótkie nagranie telefonem komórkowym, w którym uzasadniają swój wybór. Uczniowie szkół gimnazjalnych i licealnych przesyłają samodzielnie wykonany, maksymalnie 2 minutowy film na temat Twojego Super Bohatera.

Ogłoszenie wyników nastąpi  7 czerwca 2015 r. w godzinach wieczornych. Informacja o zwycięskich pracach znajdzie się na stronach internetowych Organizatora oraz na Facebooku.

Laureaci konkursu zostaną także poinformowani indywidualnie drogą mailową i zaproszeni na uroczystą galę w żoliborskim Kinie Elektronik połączoną z pokazem nagrodzonych prac.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.