Warszawskie ZOO wspiera Krefeld po pożarze rysunkami. Internauci: „Brak słów”

Na profilu warszawskiego ZOO pojawiło się wydarzenie: „ZOO Krefeld jesteśmy z Wami”. Założenia są bardzo szczytne, jednak internauci nie wyrażają zachwytu nad wykonaniem.

Fot. Pixabay

„W ZOO w Krefeld spłonął budynek małpiarni i jego mieszkańcy.
Nie jesteśmy w stanie żadnymi słowami wyrazić naszego bólu z powodu tej tragedii.W tym trudnym okresie całym sercem jesteśmy z Opiekunami małp człekokształtnych w ZOO w Krefeld. Podobne emocje po tej tragedii towarzyszą też sympatykom Warszawskiego ZOO. Nasze wsparcie możemy wyrazić za pomocą listów i prac plastycznych, które przekażemy do Krefeld.
Zachęcamy Was do ich tworzenia, wszystkie prace prosimy zostawiać w Punkcie Obsługi Klienta oraz w Pawilonie naszych goryli i szympansów w wystawionym koszu.
Dziękujemy w imieniu naszym i naszych podopiecznych. Szczególnie Bwany i Vikinga, których krewni zginęli w pożarze.” – pisze warszawskie ZOO.
Internauci komentują:

„Brak słów” – pisze Pani Bożena

„Szkoda, że nie byliście z Poznaniem. Ale dobre i to.” – dodaje Pani Aleksandra.

”Proszę, przypominajcie przy tej okazji o niekupowaniu i nieużywaniu fajerwerków, latających lampionów i wszelkich balonów!” – pisze Pani Renata.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.