Ważna wiadomość MON! Urodziny obchodzi… Radio Maryja. Internauci: „Wspaniała uroczystość rangi państwowej!”

Ministerstwo Obrony Narodowej na swoim profilu wyświetliło jakże ważną wiadomość! Radio Maryja obchodzi swoje 24 urodziny. Internauci udostępnili post już 623 razy.

Fot. MON / Facebook

Fot. MON / Facebook

Na uroczystościach był Antoni Macierewicz, minister obrony narodowej. Towarzyszyli mu Bartosz Kownacki, sekretarz stanu oraz Bartłomiej Misiewicz, szef Gabinetu Politycznego. Reakcje użytkowników portalu społecznościowego są różne: od rozbawienia, przez złość po oburzenie. To tylko niektóre wypowiedzi:

  • Niezwykle istotna informacja z punktu widzenia obronności Państwa. Widać że nie macie co robić w tym MON. Albo co gorsza nie wiecie co tam robić.
  • I trzeba pomyśleć o tych wszystkich normalnych żołnierzach i pracownikach MON, którzy muszą takie informacje publikować, bo to ich obowiązek w pracy… Panie i Panowie dacie radę, to tylko cztery lata
  • Brawo Wy! jeszcze trochę a oczka 15% wyborców zaczną się otwierać
  • W dobie ataków terrorystycznych, w dobie realnego zagrożenia dla obywateli polskich, a także kryzysu w europie – kojąca to informacja. Dobrze, że MON dba o zdrowie psychiczne wszystkich Polaków umieszczając takie ciekawe i radosne informacje na swoim profilu. Podsumowując strasznie mi przykro, że MON nie ma czym się zajmować tylko umieszcza informacje reklamowe prywatnej firmy na swoim profilu. Ciekawe czy o. dyrektor podzielił się datkami mojej babci z MON, aby umieszczono tu tą reklamę? Myślę, iż jest to niezłe pytanie dla przyszłej komisji, która będzie badała tę sprawę.
  • Wspaniała uroczystość rangi państwowej!
  • Dziękuję Ministerstwu Obrony Narodowej za przypomnienie tak ważnego wydarzenia dla Polaków.
    Żal

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.