Ważne informacje o 500+. Dziś mija ważny termin

Ważne informacje dla wszystkich, którzy pobierają świadczenie „Rodzina 500 plus”. Każdy, kto nie złożył wniosku musi zrobić to jeszcze dzisiaj, by mieć pewność, że środki trafią do niego jeszcze w trakcie wakacji.

Fot. Warszawa w Pigułce

Część osób mogła o wypełnieniu wniosku po prostu zapomnieć, ponieważ z powodu zmian w programie w zeszłym oku nie trzeba było wypełniać wniosku.

Ci, którzy do 30 kwietnia złożyli wniosek mogą liczyć na środki bez przestoju. Spóźnialscy muszą liczyć się z opóźnieniem. By pieniądze z programu „Rodzina 500 plus” przyszły w wakacje, należy wypełnić wniosek jeszcze dziś. Ci, którzy tego nie zrobią przelew dostaną jeszcze później.

Wnioski złożone do 31 maja to gwarancja, że pieniądze z wyrównaniem wpłyną do 31 lipca 2021 roku. Wnioski wysłane po 31 maja oznaczają, że środki pojawią się do 31 sierpnia 2021 roku czyli już praktycznie po wakacjach.

Jeżeli ktoś spóźni się jeszcze bardziej i wniosek wypełni w lipcu bądź później część pieniędzy przepadnie, bo nie otrzyma wyrównania.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c