Wbił mu nóż w plecy. Mężczyzna zmarł

47- letni Dariusz W., mieszkaniec powiatu nowodworskiego, trafił na 3 miesiące do aresztu. Mężczyzna podejrzany jest o zabójstwo swojego znajomego. Do tragedii doszło 24 kwietnia br. w jednym z nasielskich mieszkań. 47-latkowi śledczy postawili zarzut zabójstwa, za co może mu grozić nawet dożywocie.

Fot. KSP

Fot. KSP

Policjanci z komisariatu w Nasielsku w ubiegłą niedzielę po południu, zostali poinformowani, że na ul. Warszawskiej przed budynkiem wielorodzinnym leży mężczyzna bez oznak życia. Funkcjonariusze udali się na miejsce i niestety potwierdzili to zgłoszenie. Okazało się, że 61-latek ma ranę kłutą w okolicy pleców.

W toku podjętych czynności policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy mogli mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu. W trakcie dalszej pracy dochodzeniowo-śledczej, funkcjonariusze ustalili, że początek tragedii miał miejsce w jednym z mieszkań budynku, przed którym znaleziono ciało. W lokalu podczas libacji alkoholowej prawdopodobnie doszło do awantury między zatrzymanym 47-letnim Dariuszem W. i 61-latkiem. Wtedy podejrzany miał zadać cios nożem w plecy mężczyźnie, który jeszcze o własnych siłach wyszedł przed budynek i tam się przewrócił.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił śledczym na postawienie 47-latkowi zarzutu zabójstwa. Wczoraj Sąd w Pułtusku, na wniosek prokuratury, zastosował wobec Dariusza W. 3-miesięczny tymczasowy areszt.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c