We wtorek ludzie pobiegną do Biedronki. Markowa kawa 1+1 gratis

W najbliższy wtorek, 13 lutego, klienci Biedronki będą mieli wyjątkową okazję, aby zaopatrzyć się w markową kawę Jacobs Krönung w ramach promocji 1+1 gratis. Promocja, dostępna wyłącznie z kartą „Moja Biedronka” lub przy użyciu aplikacji, z pewnością przyciągnie wielu miłośników kawy.

Fot. Biedronka.pl

Za jedyne 18,45 zł, klienci będą mogli nabyć dwie 200-gramowe paczki rozpuszczalnej kawy Jacobs Krönung, co czyni tę ofertę wyjątkowo atrakcyjną. Przy regularnej cenie 29,99 zł za słoik, promocja ta oferuje 38% oszczędności na słoik, a przy zakupie dwóch opakowań, oszczędność wzrasta do 50%. To znakomita okazja, by cieszyć się wyśmienitym smakiem kawy w bardzo przystępnej cenie.

Biedronka jest znana z organizowania promocji, które odpowiadają na potrzeby i oczekiwania konsumentów. Wtorkowa promocja jest doskonałym przykładem takiej strategii, łącząc wysoką jakość produktów z korzystnymi cenami. Z uwagi na limitowaną ilość produktów, klienci będą mogli nabyć maksymalnie dwa słoiki kawy na kartę „Moja Biedronka” w ciągu dnia, co jest dodatkowym bodźcem do szybkiego skorzystania z oferty.

Markowa kawa Jacobs Krönung, ceniona za swoje bogate i pełne aromatu właściwości, jest ulubieńcem wielu kawoszy. Promocja 1+1 gratis w Biedronce to wyjątkowa okazja, by zaopatrzyć się w ten popularny produkt i cieszyć się doskonałym smakiem kawy przez długi czas.

Zapowiedź tej promocji już teraz wzbudza zainteresowanie, a oczekuje się, że wielu klientów uda się do sklepów Biedronki, aby skorzystać z tej wyjątkowej okazji. Przygotuj swoją kartę „Moja Biedronka” lub aplikację i dołącz do tych, którzy skorzystają z wtorkowej promocji na kawę Jacobs Krönung.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]