We wtorek rano ludzie ruszą do Lidla. Sklep szaleje z gratisami po świętach

We wtorek rano, klienci Lidla mogą spodziewać się nie lada gratki. W ramach wiosennej promocji, sieć sklepów Lidl postanowiła zaskoczyć swoich klientów serią atrakcyjnych ofert. Pod hasłem „Wiosna Gratisy Rosną”, już od samego rana we wtorek 2 kwietnia, Lidl oferuje szereg produktów w promocji 1+1 gratis.

Fot. Lidl.pl

Promocja obejmować będzie różnorodne produkty, od artykułów spożywczych, po produkty codziennego użytku. Na szczególną uwagę zasługują mięso mielone wieprzowe dostępne w zestawach, które z pewnością przyciągną amatorów domowych wypieków i grillowania, a także folia aluminiowa, która jest nieodzownym elementem każdej kuchni. Nie zabraknie również ofert dla miłośników szybkich przekąsek, jak na przykład pizza Dr. Oetker Feliciana.

By skorzystać z promocji, wystarczy aktywować kupon w aplikacji Lidl Plus. Procedura jest prosta: należy zainstalować aplikację, aktywować kupon i zeskanować go przy kasie, ciesząc się drugim produktem gratis. Co ważne, promocje dostępne są wyłącznie dla użytkowników aplikacji, co stanowi dodatkową zachętę do skorzystania z nowoczesnych rozwiązań oferowanych przez sieć.

Ta promocyjna ofensywa Lidla, następująca tuż po świętach wielkanocnych, to sprytny ruch marketingowy mający na celu przyciągnięcie klientów do sklepów oraz zwiększenie użyteczności aplikacji mobilnej Lidl Plus. To także doskonała okazja dla konsumentów, aby zaoszczędzić na codziennych zakupach i skorzystać z atrakcyjnych ofert, które są dostępne wyłącznie w wybranym dniu tygodnia – we wtorek.

Promocja „Wiosna Gratisy Rosną” to zatem nie tylko chwytliwy slogan, ale realna szansa na oszczędności dla tych, którzy wiedzą, jak wykorzystać dostępne narzędzia zakupowe. Lidl, znany z konkurencyjnych cen i szerokiego asortymentu, ponownie potwierdza swoją pozycję na rynku, oferując klientom jeszcze więcej powodów, by odwiedzić ich sklepy właśnie teraz.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]