Wiadomo, kto zastąpi Justyna Glusman w ratuszu!

Wiadomo, kto pełnić będzie funkcje związane z zielenią i ekologią w urzędzie miasta. Justynę Glusman, która w ubiegłym tygodniu zakończyła współpracę z ratuszem zastąpi Magdalena Młochowska. 

Fot. Warszawa w Pigułce

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że Justyna Glusman nie będzie pełnić już swoich obowiązków w ratuszu. Kobieta została zwolniona ze stanowiska. Powodem miał być brak porozumienia w kwestiach związanych z zielenią w mieście.

Teraz już wiadomo, kto zajmie się ekologią i zielenią w urzędzie miasta. Będzie to Magdalena Młochowska, która do tej pory była dyrektorką Biura Polityki Lokalowej Warszawy. Jak podkreśla, zanim będzie opowiadać o swoich planach dotyczących miasta, chce je najpierw przedyskutować z najbliższymi współpracownikami. Zadeklarowała codzienny dialog, ale i ciężką, codzienną pracę.

Prezydent miasta Rafał Trzaskowski również przekazał już, że liczy na udaną współpracę z nową pełnomocniczką do spraw zieleni. Co ciekawe, po raz pierwszy w historii Warszawy w zarządzie miasta jest teraz więcej kobiet niż mężczyzn.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c