Wicemarszałek Senatu w szpitalu! „Pod trzema kroplówkami naraz jeszcze nie byłem”

Wicemarszałek Senatu Michał Kamiński poinformował, że jest w szpitalu. Jak się okazało, czeka go poważny zabieg. Jak dodaje, pod trzema kroplówkami na raz jeszcze nigdy nie był.

Fot. Warszawa w Pigułce

Michał Kamiński poinformował w mediach społecznościowych, że przebywa obecnie w szpitalu, ponieważ w ciągu dwóch ostatnich tygodni jego stan zdrowotny mocno się pogorszył. Mężczyzna wyjaśnił, że ma problemy, które rozwiązać można jedynie zabiegowo.

Wicemarszałek Senatu dodał, że jeszcze pod trzema kroplówkami naraz nie był. Podziękował również całemu personelu szpitala za bardzo dobrą opiekę i wszystkim za słowa wsparcia.

To nie pierwszy raz, gdy Michał Kamiński ma poważne problemy ze zdrowiem. Mężczyzna dwa lata temu przekazał, że zmaga się z cukrzycą. Jego wyznanie było odpowiedzią na plotki, że może cierpieć na nowotwór. Senator wtedy bardzo mocno schudł, ponad 30 kg. Również w grudniu ubiegłego roku chorował na COVID-19, i jak sam mówił, zakażenie przechodził bardzo ciężko.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c