Wiceminister podaje dobowe dane!

Wiceminister zdrowia podał najnowsze dane dotyczące pandemii. Dziś jest ponad 13 tysięcy nowych przypadków koronawirusa. Zmarło 25 osób. W porównaniu z ubiegłym tygodniem jest to lekki wzrost.

Fot. Warszawa w Pigułce

Dziś na antenie Telewizji Polskiej w programie „Kwadrans Polityczny” Waldemar Kraska poinformował o nowej liczbie zakażeń koronawirusem w Polsce. Ostatniej doby doszło 13 250 przypadków, zmarło natomiast 25 osób. Jak jednak dodaje wiceminister zdrowia, wyniki po weekendzie zawsze są niższe.

W porównaniu z ubiegłym tygodniem jest to wzrost o około jeden procent. 29 listopada resort zdrowia informował o 13 115 nowych zakażeniach i śmierci 18 pacjentów. Wiceminister ocenił, że obecnie sytuacja pandemiczna w Polsce osiągnęła pewną stabilizację.

Od 1 grudnia obowiązują dodatkowe obostrzenia, które dotyczą między innymi limitów w restauracjach, kinach, na stadionach, wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Wprowadzony został także zakaz lotów do siedmiu państw afrykańskich, zmieniona również zostały zasady kwarantanny dla podróżujących do Polski.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c