Wiceminister ujawnia dzisiejszą liczbę przypadków. Nie jest dobrze!

Dziś na antenie  Polskiego Radia 24 wiceminister zdrowia Waldemar Kraska poinformował o liczbie zakażeń koronawirusem. W ciągu ostatniej doby doszło ponad tysiąc przypadków. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Nie jest dobrze. Czwarta fala koronawirusa przybiera na sile. Wczoraj po raz pierwszy w Polsce został przekroczony prób tysiąca przypadków. Dzisiejsze statystyki na antenie Polskiego Radia 24 przedstawił właśnie Waldemar Kraska. W ciągu ostatniej doby przybyło 1 208 nowych przypadków.

Jak ocenił wiceminister zdrowia, mamy do czynienia z utrwalaniem trendu wzrastającego. Wskazał, że w porównaniu do ubiegłego tygodnia jest to wzrost o 24 procent.

Wiceminister zwrócił też uwagę na liczbę zgonów. W ciagu doby zmarło aż 27 osób. Zaapelował ponownie do osób niezaszczepionych, aby przyjęły preparat na COVID-19. Zaznaczył, że są to liczby, które powinny uzmysłowić im, że może to dotyczyć każdego z nas.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c