„Widząc małe dzieci wsadzał rękę w spodnie” Nasza Czytelniczka przestrzega przed pedofilem na Mokotowie!

Przez kilka ostatnich dni docierają do nas niepokojące informacje z całej Warszawy dotyczące mężczyzny obserwującego i atakującego dzieci. Policja potwierdziła, że otrzymała zgłoszenia na Bielanach i na Targówku. Tym razem sprawa dotyczy Mokotowa.

Fot. Pixabay

„Witam! Piszę do państwa ponieważ zaniepokoiła mnie pewna sytuacja. Około miesiąc temu na ul. Olszewskiej na Mokotowie pojawił się pewien mężczyzna wiek około 34-38 lat zawsze nosi czapkę z daszkiem” –  pisze Nasza Czytelniczka.

„Dłuższy czas z okna mojego mieszkania obserwowałam jego zachowanie ponieważ nie było ono normalne. Zaniepokoiło mnie to gdyż na tej własnie ulicy znajduje się przedszkole, a facet obserwował właśnie to miejsce.

Gdy tylko zauważył, że wzbudza podejrzenia ludzi, którzy mieszkają w blokach obok poszedł za ogrodzenie zmienił czapkę i wrócił w to samo miejsce. Spędził tam około 4 godzin. Wczoraj tj.20.06.2018 znowu wrócił.

Tym razem zachowywał się naprawdę nieodpowiednio. Znowu obserwował to samo miejsce, ale zachowanie było aż przerażające widząc małe dzieci wsadzał rękę w spodnie.

TO BYŁO OBLEŚNE! Gdy właściciel ubezpieczalni przy której stał wyszedł do niego stwierdził że na kogoś czeka, a gdy zobaczył że mężczyźni pracujący tam wychodzą na papierosa po prostu uciekł!”

Bardzo proszę aby uważali państwo na swoje dzieci nigdy nie wiadomo kim jest osoba która mija Was na ulicy!”

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.