Widzieliście go? Jest podejrzewany o śmiertelne potrącenie dwóch osób

Policjanci z Otwocka i Karczewa poszukują 29- letniego Tomasz Chmiela mieszkańca Karczewa pod Warszawą, podejrzewanego o związek z wypadkiem, w którym śmierć poniosło dwoje obywateli Ukrainy.

Fot. KSP

Fot. KSP

W miniony piątek tj. 3 lipca o godzinie 23.00 na ulicy Żaboklickiego w Karczewie doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Jadący w kierunku miejscowości Janów kierowca granatowego volkswagena golfa w wersji cabrio, potrącił dwie osoby idące lewą stroną jezdni.

W wyniku odniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniosła 29-letnia kobieta. Mężczyzna, również 29-latek, zmarł w drodze do szpitala. Ofiary to obywatele Ukrainy. Po wypadku samochód dachował, a kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Policjanci prowadzący tę sprawę pod nadzorem otwockiej prokuratury ustalili, że w chwili wypadku za kierownicą mógł znajdować się 29-letni mieszkaniec gminy Karczew – Tomasz Chmiel.

Prowadzone przez policjantów z Otwocka i Karczewa poszukiwania nie doprowadziły do jego odnalezienia. Funkcjonariusze zwracają się do wszystkich osób mogących pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Otwocku pod numerem telefonu 22 60 41 213 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.